DÉCAAR

DÉCAAR to cypryjska innowacyjna marka kosmeceutyków stworzona przez uznanych ekspertów dermatologii. Korzysta z ogromnego doświadczenia najbardzej renomowanych receptur kosmeceutycznych i odkryć farmakologicznych. Tworzy unikalne i bezpieczne protokoły zabiegowe z dermatologicznie udowodnionymi wynikami, które są ukierunkowane na rozwiązanie najbardzej specyficznych problemów skórnych. Zaawansowane formuły produktów i wysokie stężenia substancji aktywnych dają natychmiastowe i długotrwałe rezultaty. Marka opracowuje formuły bez parabenów i chemicznych dodatków, łączy naturalne składniki z osiągnięciami naukowymi wzmacniając zdrowie i równowagę każdej skóry.

 

Kosmeceutyki Oxygen, zawierają innowacyjny nośnik tlenu.
Perfluorodecalin - to medyczny aktywny składnik zastępujący działanie hemoglobiny. Jest najsilniejszym znanym nośnikiem tlenu stosowanym klinicznie. Zwiększa on pochłanianie tlenu przez komórki skóry, a tlen z powietrza i krwi zastępuje dwutlenek węgla. Perfluorodekalin wraz z infuzją hiperbarycznego 98%, zjonizowanego tlenu ma wysoką zdolność zwiększania metabolizmu komórkowego i dostarczania molekularnego tlenu do komórki. Poprawa dotlenienia skóry umożliwia jej skuteczną regenerację, zapobiega procesowi starzenia się i powoduje nieprawdopodobne wygładzenie i nawilżenie skóry.
EFEKT to: blask, poprawa kolorytu skóry, nawilżenie, redukcja podrażnień, regeneracja, odmłodzenie....

Zabieg CO2 REVELATION polega na dostarczeniu CO2 do komórek skóry. Powoduje to wzrost naturalnych procesów obronnych skóry. Usprawnia przepływ krwi przez naczynia krwionośne, co powoduje przypływ tlenu do komórek i transport ważnych składników odżywczych do obszarów poddanych zabiegowi. To wyzwala regenerację komórkową i produkcje nowych włókien kolagenowych w skórze.
Działanie opiera się na wytworzeniu efektu Bohra. Podczas interakcji aktywatora z aktywnym żelem, który jest wcześniej nakładany na powierzchnię skóry wywołuje reakcję chemiczną, podczas której wytwarzany jest dwutlenek węgla. Pienienie które powstaje delikatnie oczyszcza powierzchnię skóry, zwiększa jej przepuszczalność i ułatwia wnikanie CO2 do tkanek uwalniając tlen z hemoglobiny.

Zabieg może zmniejszyć widoczność rozstępów, uporczywego cellulitu, blizn potrądzikowych i ujędrni skórę twarzy nadając jej młodzieńczy wygląd.

Algea peel to peeling biologiczny, połączenie naturalnych składników na bazie ziół, alg i perfluorodekaliny (aktywnego nośnika tlenu) uważane jest za najbardziej zaawansowaną i skuteczną na rynku kuracje na najczęstsze problemy skórne tj. trądzik, przetłuszczanie się skóry, zaskórniki, zmarszczki/wiotczenie skóry, suchość, plamy pigmentacyjne i starcze, blizny i rozszerzone ujścia gruczołów łojowych.

Mikrowłókna zawarte w peelingu cypryjskim wnikają w skórę, powodując zwiększony przepływ krwi i produkcję nowych komórek.
Ze względu na wzrost komórek keratynowych zmniejsza się zaczerwienienie skóry. Zabieg ten silnie stymuluje komórki Langerhansa, a poprawiona mikrocyrkulacji krwi doprowadza do dezaktywacji bakterii beztlenowych. Działanie to skutecznie wpływa na redukcję acne vulgaris, innych zmian zapalnych pochodzenia bakteryjnego, a nawet przyczynia się do redukcji trądziku różowatego (I stopień).
Peeling algowy DÉCAAR można stosować również na skórę wrażliwą.

CELE TERAPEUTYCZNE:

• wygładzenie skóry
• inicjacja regeneracji skóry
• zredukowanie stanów zapalnych
• odbudowanie uszkodzonych komórek
• znormalizowanie funkcji gruczołów łojowych • zmniejszenie gruczołów łojowych
• zmniejszenie nadmiernego rogowacenia w mieszku włosowym
• redukcja zaskórników

KORZYŚCI:

• oczyszcza skórę
• normalizuje grubość skóry
• stymuluje odnowę komórek
• stymuluje komórki Langerhansa
• normalizuje plamy pigmentacyjne
• zmniejsza produkcję sebum i zwalcza bakterie beztlenowe
• stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny

Jest to zabieg złuszczający, który powinno się wykonywać w serii 3 zabiegi co 10 -14 dni.