MEDESTELLE

MedEstelle to innowacyjna marka klasy premium dostępna tylko w profesjonalnych gabinetach. Stworzona została w zgodze z biologiczną naturą skóry przez biologa Jolantę Zwolińską oraz dr nauk chemicznych Małgorzatę Chełkowską, które od 10 lat są również właścicielkami marki YONELLE.
Koncepcja marki oparta jest na odkryciach korneoterapii, z których wynika że stan warstwy rogowej odgrywa fundamentalną rolę dla zatrzymania zdrowia oraz młodego wyglądu skóry.

Ten duet to niezastąpieni sojusznicy w pielęgnacji skóry z rozszerzonymi porami. Działając synergicznie gwarantują imponujące efekty ZMNIEJSZENIA PORÓW SKÓRY, ROZJAŚNIENIA I ODMŁODZENIA WYGLĄDU oraz KORNEOTERAPEUTYCZNEJ REGENERACJI SKÓRY.

O skuteczności Zabiegów Synchronicznych COMBO S-PIROPEEL™

decyduje połączenie kwasu Pirogronowego Combo™ oraz BOOSTERÓW zabiegowych, które stanowią prawdziwą innowację marki MedEstelle

⭐️Peeling z Kwasem Pirogronowym Combo

Zawiera kwas pirogronowy, kwas mlekowy, kwas azelainowy, kwas salicylowy praz promotor przenikania MPP-2. Kwasy działają na różnych poziomach skóry, od powierzchni warstwy rogowej w głąb, aż do granicy naskórka i skóry właściwej.

Zastosowano kwasy i ich proporcje z największym potencjałem działania w kierunku redukcji niedoskonałości cery tłustej z rozszerzonymi porami, problemowej, zanieczyszczonej, dojrzałej.

Boostery zabiegowe zapewniają efekt dopalacza, wzmacniają działanie Kwasu Pirogronowego Combo i wykazują szerokie spektrum działania.

⭐️ BOOSTER NIACYNAMIDOWY z czystym niacynamidem i kwasem salicylowym w kapsułce oligomerowej, otoczone cząsteczkami kannabidiolu

- zwęża pory

- działa seboregulująco i antybakteryjnie

- rozjaśnia skórę

- wykazuje działanie antyoksydacyjne i anti-aging

⭐️ BOOSTER ASKORBINOWY to wysokoaktywny koncentrat Czystej 10% Witaminy C Nowej Generacji™ w otoczce z resweratrolu, zanurzony w biomacierzy hialuronowej

- rozświetla skórę

rozjaśnia przebarwienia

stymuluje biosyntezę kolagenu

nawilża skórę

Na zakończenie zabiegu dobrane do potrzeb skóry maski oraz biostymulacja CELLUMA LED …

Uzupełnieniem jest masaż rąk i głowy.

Zabiegi MedEstelle Professional są wynikiem trzech dekad współpracy z kosmetologami, lekarzami oraz naukowcami.

Zabiegi Cosmo S-Peel polegają na synchronicznym zastosowaniu jednego z trzech peelingów kwasowych oraz nowatorskiego Boostera z micelarnym retinolem w otoczce antyoksydacyjnej. Zapewnia to efekt "dopalacza" procesów odnowy biologicznej skóry i przenosi zabiegi z kwasami na najwyższy poziom skuteczności przy zachowaniu bezpieczeństwa.

Działając w zgodzie z biologiczną naturą skóry powstała przełomowa procedura nawodnienia skóry przed peelingami kwasowymi, bazująca na użyciu serum z kwasem hialuronowym i peptydami, a także zastosowaniu Bio-Alginatu i tworzonej przez niego okluzji. Unikalną cechą trzech peelingów odpowiadających najczęstszym problemom klientów jest zastosowanie w nich superkompleksu antyoksydantów.