OPINIE

„Profesionalizm, cudowne ręce, wiedza i niesamowita energia Pani Iwonki, która wykonuje swoją pracę z wielką pasją. To nie jest tylko terapia twarzy, po tych spotkaniach czuję się jak nowonarodzona. Efekty po masażach są długotrwałe, a Akupunktura twarzy uwolniła mnie od migren!

Dostałam szczegółowe informacje jak prawidłowo dbać o skórę w domu. Jestem uzależniona od naszych spotkań”
SABINA 

„Profesionalizm, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, indywidualne podejście oraz wszechstronna wiedza. Polecam personalizowane rytuały z autorskimi masażami, które dają niebywałe efekty i relaks. Po masażach Pani Iwony jestem podejrzewana przez znajomych o botoks i lifting:) Są to intensywne masaże ale rzeczywiście skóra wygląda po nich o kilka lat młodziej. Bardzo cenię sobie sugestie dotyczące pielęgnacji, dobór kosmetyków oraz bardzo trafione porady z zakresu fitoterapii i aromaterapii”

MIRA

„W ręce Pani Iwony oddaję się z pełnym zaufaniem. To było kolejne już spotkanie i jak zwykle zabieg spersonalizowany. Cenię sobie to, że Pani Iwona zawsze zadba nie tylko o naskórek ale i o mięśnie. Był więc masaż kobido - mój ulubiony, tlenoterapia, refleksologia. Terapia wykonana manualnie i z użyciem sprzętu, też prądami interferencyjnymi. I ta uważność Pani Iwony, atmosfera... Już po zabiegu czułam się super, w pełni zrelaksowana. Na pewno tu wrócę”

LIDIA 

„Polecam terapie odmładzające u p. Iwony. Pani Iwona stosuje terapie łączone dzięki czemu w ramach jednej wizyty nasza skóra jest zaopiekowania w sposób kompleksowy. Autorskie terapie odmładzające p.Iwony są unikatowe i oparte w znacznej mierze na skutecznych metodach naturalnych. Profesjonalizm p. Iwony i holistyczne podejście do człowieka tworzy z gabinetu miejsce wysoko uzależniające. Mogłabym nie opuszczać gabinetu p. Iwony. Szczerze polecam. To inwestycja w zdrową skórę”
MAGDA

„Wspaniała profesjonalną kompleksowa opieka cudownej Pani Iwonki. Autorski zabieg na twarz z masażem w połączeniu z presoterapią i tlenoterapią są niezapomnianym doświadczeniem i w pełni relaksującym przeżyciem. Z całego serca polecam! I już nie mogę doczekać się kolejnego razu!”

MAŁGORZATA 

„Korzystam z usług Pani Iwonki regularnie od wielu lat. Jej naturalne metody poprawy jakości i kondycji mojej skóry dają niebywale efekty, widoczne gołym okiem. Szczególnie po masażu Autorskim i Kobido. Ale nie tyko. Cenię bardzo fakt, że u Pani Iwonki stale mogę też liczyć na nowe, nieinwazyjne zabiegi, co ma duże znaczenie biorąc pod uwagę naszą długotrwała relację. Kompetencje i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Jeżeli zależy Paniom na doskonałych efektach serdecznie polecam”
MONIKA 

Jestem jedną z uzależnionych klientek i absolutnie potwierdzam wszystko co jest tu napisane☺️dodam jeszcze, że p Iwona jest cudowną, ciepłą, empatyczną osobą z którą przebywanie również działa terapeutycznie...

AGNIESZKA 

„Polecam gorąco! Masaż kobido w wykonaniu Pani Iwony to mistrzostwo świata! Przede wszystkim jest to relaks na najwyższym poziomie! Efekty w postaci pięknej cery przeszły moje oczekiwania. Kiedy masaż dobiega końca już nie mogę doczekać się kolejnego!”
KATARZYNA 

Na masaż do Pani Iwony wysłał minie stomatolog gdyż od wielu miesięcy borykam się z bruksizmem i asymetrią twarzy. Już po pierwszej wizycie poczułam i zobaczyłam rewelacyjny efekt. Nie czułam podczas zabiegu dużego dyskomfortu mimo że druga część masażu odbywała się wewnątrz ust, dopiero na następny dzień po masażu niektóre miejsca były trochę tkliwe. Ale zostałam o tym uprzedzona.

Po 4 zabiegach napięcie mięśni zniknęło, a ja poczułam ulgę. Wizualnie dolna cześć twarzy uległa wyrównaniu. Bardzo polecam! P. Iwona wykonuje swoje terapie z wielkim wyczuciem. Już nie mogę sie doczekać następnej wizyty:).      JANINA


Fantastyczna i profesjonalna Iwona Janecka. Umie dobrać zabieg do typu skóry. Efekty widoczne są bardzo szybko. Iwona inwestuje w poszerzanie swojej wiedzy w sposób ciągły i w bardzo dobry sprzęt. Sprawdzony. Z atestami i badaniami. Czuć, że ta kobieta wie co robi, że kocha to co robi i że zależy jej na tym, aby skóra klientki wyglądała młodo, świeżo. Nie namawia na dodatkowe "atrakcje", słucha, rozumie potrzeby. Ma mega wygodne podgrzewane łóżko :) i umie stosować holistyczne metody w zabiegach Anti-aging. Robi niezwykle masaże, i ciągle szuka nowych, opracowuje swoje autorskie. Bardzo polecam to miejsce.                           ALDONA

Zabiegi i masaże u Pani Iwony poleciła mi koleżanka. Poszłam na masaż Kobido bo znam tem ten masaż bardzo dobrze. Ta wersja Kobido Pani Iwony jest wyjątkowa i daje najlepsze efekty. Bardzo lubię również masaż Autorski i Cosmolifting. Przychodzę na wszystkie te masaże na zmianę. Pani Iwona odmłodziła mi twarz o kilka lat i nie tylko ja to widzę! Warto spróbować również zabiegów z prądami, dermapenem i akupunktury. Bardzo polecam.
ANNA

Pani Iwona jest świetną specjalistką i ogólnie miłą osobą. Teraz jestem w trakcie leczenia bruksizmu i asymetrii twarzy. Jestem po 2 wizycie i już widzę i odczuwam efekt. Polecam! 
INGA 

Do Pani Iwony trafiłam z polecenia ortodonty z wielkim bólem szczęki.

Zabieg był bardzo bolesny, ale już po pierwszym zabiegu rehabilitacji stawu z akupunkturą była ogromna poprawa.

Wystarczyły 3 zabiegi i jestem wolna od bólu. Już po tych pierwszych zabiegach zobaczyłam efekt w postaci poprawienia owalu twarzy i teraz przychodzę na masaże Kobido, które są niezwykle relaksujące:))

Bardzo polecam 👍

BOŻENA

Pełen profesjonalizm. Wygląd skóry zmienił się nie do poznania. Po latach różnych zabiegów, bez efektów, dopiero dzięki Pani Iwonie zobaczyłam różnice :)

BARBARA

Pani Iwona to wspaniała profesjonalistka w swoim fachu. Oferuje szeroką gamę zabiegów i z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pani Iwona to życzliwa i ciepła osoba, która dopasowuje zabiegi do rodzaju i kondycji skóry i cery. Gabinet jest przytulny, zadbany, nowoczesny. Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług Pani Iwony :)

EWELINA


Jestem pod wielkim wrażeniem... W żadnym gabinecie nie zostałam tak profesjonalnie, a zarazem ciepło i serdecznie przyjęta. Dostałam prezent od męża voucher na masaż Kobido- tak się zczaczęło kilka miesięcy temu. Teraz korzystam równiż z szerokiej oferty zabiegów z technologią i mezoterapii u Pani Iwonki. Zabiegi działają cuda i naprawdę wszyscy widzą efekty. To co mnie urzekło to indywidualny program z dobranymi dla mnie zabiegami i masażami oraz zalecenia pielęgnacyjne przygotowane w formie pieknego folderu, wow! Warto było miesiąc czekać na termin, Polecam!
 

JANIA