MASAŻE I ZABIEGI NA CIAŁO

To kompilacja starannie dobranych technik balijskich, tybetańskich, tajskich oraz shiatsu. Efektem masażu jest rozluźnienie napiętych mięśni oraz relaks. Masaż wykonywany jest na wysokiej jakości olejku Yonelle.
Technika łączy w sobie elementy klasycznego masażu, akupresury oraz prostych ale skutecznych technik terapii manualnej. Chwyty stosowane w obszarach tkanek miękkich czy aparatu stawowego mają zróżnicowaną siłę oddziaływania. Od bardzo delikatnych do bardzo głębokich, bodźcowych, nawet bolesnych. Wybór określonej techniki zależy od stanu psycho-fizycznego pacjenta i od rodzaju jego problemu lub choroby. Masaż autorski osiąga 
bardzo dobre efekty w likwidowaniu problemów wynikających z wysokiego poziomu stresu. Szybko i skutecznie likwiduje zakwasy mięśniowe. Wpływa na poprawę postawy naszego ciała, usuwa bóle głowy, migrenę. Pomaga również w przypadku stanów depresji i problemach ze snem.

To prawie dwu godzinny autorski rytuał masażu, pielęgnacji ciała oraz twarzy i głowy. Ten wyjątkowo relaksujący zabieg poprzedzony jest peelingiem wulkanicznym.

Po masażu nałożona jest maska wrapp Yonelle na całe ciało, która daje niezwykłe ujędrnianie, regenerację i nawilżenie skóry. Podczas działania maski wykonywany jest autorski masaż twarzy i głowy. 

Poprzez stymulację zakończeń nerwowych, receptorów korespondujących z narządami wewnętrznymi oraz częściami ciała, poprawia ich funkcjonowanie  oraz reguluje pracę układu nerwowego dając głębokie odprężenie i relaks.
Tajski masaż stóp działa na strefy refleksologiczne dzięki czemu doskonale wpływa na :

• usuwanie uczucia tzw. "ciężkich nóg"

• poprawę snu

• poprawę procesów trawiennych

• oczyszczenie organizmu z toksyn

• przywrócenie równowagi energetycznej

Przynosi ulgę emocjonalna i umysłowa oraz uwalnia od gonitwy myśli.

Dobrodziejstwa masażu stóp powinien doświadczyć każdy komu zależy na budowaniu własnej odporności, zdrowia oraz równowagi. 

RYTUAŁ TERMOGENIQUE Z RF I DERMOMASAŻEM
RYTUAŁ TERMOGENIQUE Z RF I DERMOMASAŻEM

Masaż wykonany jest dermomasażerem na  aktywnym koncentracie redukującym zwłókniały cellulit oraz zwiotczenia z DMAE I Kolagenazą, poprzedzony peelingiem i ampułką V-Slim wprowadzoną RF (diatermią z laserem półprzewodnikowym) Fale radiowe podgrzewają włókna kolagenowe, co wywołuje ich skracanie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Dochodzi do uporządkowania się ich struktur. Ponadto zabieg stymuluje fibroblasty do odbudowy, wytwarzania kolagenu i elastyny. Zabieg skoncentrowany jest na udach pośladkach lub brzuchu oraz ramionach. Po masażu zastosowana jest maska wyszczuplająco-drenuląca wrapp. Kokon termiczny zastosowany w zabiegu rozgrzewa skórę, przyśpieszając tym samym metabolizm tkankowy, penetrację składników aktywnych i olejków eterycznych. Na koniec zastosowana jest presoterapia do 30 minut- drenaż kończyn dolnych.

Zabieg silnie drenuje tkanki, redukuje uporczywy cellulit, wszelkie zwłóknienia i zwiotczenia. Wygładza i ujędrnia skórę oraz daje uczucie lekkości i redukcję obwodów nawet do kilku centymetrów!

RYTUAŁ SPA
RYTUAŁ SPA

Peeling dobrany do potrzeb skóry: wulkaniczny, solny, cukrowy lub rękawica kessa oraz aromaterapeutyczny masaż ciała z użyciem olejków Doterra.
Masaż oddziałuje nie tylko na skórę lecz również rozluźnia i pobudza mięśnie, stymuluje układ krążenia oraz wpływa na układ nerwowy. Uspokaja i wycisza pracę serca, przywraca prawidłowe ciśnienie krwi, wspomaga też leczenie bezsenności.
Masaż ten niweluje wszystkie negatywne reakcje na stres i przemęczenie. Subtelny dotyk, aksamitne oleje oraz zapachy wprawiają w doskonały nastrój.

ELEKTROSTYMULACJA EMS i TENS
ELEKTROSTYMULACJA EMS i TENS

Prąd EMS doskonale sprawdza się w odbudowie i regeneracji mięśni, spalania tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu oraz ujędrnienia skóry. Obszar stosowania to brzych, uda lub plecy.
Prąd Tens znajduje zastosowanie  przy regeneracji, bólach mięśniowych i rehabilitacji kręgosłupa.
Prądy stymulują produkcję endorfin czyli hormonów szczęścia, które to dzałają przeciwbólowo i poprawiają ogólne samopoczucie.