KOBIDO INTENS

nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy.
To ” Taniec palców po skórze”
najbardziej zaawansowana technicznie forma masaży japońskich i jeden z najstarszych masaży na świecie. Przez swoją złożoność i intensywność technik działa na głębszych warstwach skóry i mięśni -  jednocześnie równoważy przepływ energii Qi i odnawia siły witalne.
KOBIDO jest kombinacją tradycyjnych japońskich technik manipulacji ręką. Uaktywnia także nerwy twarzy a tym samym zwiększa przepływ krwi i prowadzi do naturalnego liftingu. Techniki wykonywane są na twarzy, szyi, dekolcie, karku oraz głowie.
Najbardziej charakterystyczną techniką wykonywaną na twarzy jest "perkusja" czyli oklepywanie, szczypanie, delikatne pociągnięcia, podbijanie, pocieranie i głębokie wygładzanie skóry.
W mojej wersji tego masażu wykonuję również bardzo szybkie i wyrafinowane ruchy powieziowo - mięśniowe, które redukują wszelkie napięcia.

Techniki pracy w KoBiDo mają zmiennym charakter są wolne, szybkie oraz bardzo szybkie, głębokie oraz płytkie. To zmienne tempo głęboko relaksuje i rozluźnia całe ciało. Są to zaawansowane techniki które wymagają mojej koncentracji gdyż na pewnym etapie tego masażu jedna ręka wykonuje inny ruch niż druga i każda w innym tempie co daje wrażenie osobie masowanej jakby masaż wykonywały dwie osoby. Na zakończenie całej procedury stosuję relaksującą technikę shiatsu na twarzy oraz głowie.

Oprócz doskonałych efektów estetycznych jest masażem, który cenią Panie i Panowie dbający o dobrostan ciała oraz ducha.

Dzięki technikom KOBIDO można naturalnie i z biegiem czasu:

• odzyskać młody wygląd poprzez pracę na strukturach mięśni

• zniwelować napięcia mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne

• stymulować produkcję kolagenu i elastyny, opóźnić efekty starzenia się skóry

• stymulować metabolizm komórkowy przyśpieszając regenerację skóry

• oczyścić skórę usuwając toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry dzięki czemu twarz odzyskuje po sesji zdrowy wygląd

• zniwelować nadmierne napięcie w okolicach twarzy, szyi, klatki piersiowej oraz całego ciała

• modelować owal twarzy
 
Kobido to masaż który rekomenduję osobom lubiącym zmienne tempo masażu, które potrzebują liftingu i szczególnej koncentracji na dolnych partiach twarzy. Mają ziemistą, wiotką skórę pozbawioną energii, wymagają ujędrnienia owalu twarzy oraz wyrzeźbienia kości policzkowych,

Dla skór ekstremalnie wrażliwych, naczyniowych lepszym rozwiązaniem będzie mój masaż Autorski. 

KoBiDo De LUX Z MBR
KoBiDo De LUX Z MBR

MBR to Pielęgnacja skóry na pograniczu z medycyną estetyczną.

Ekskluzywna, niemiecka marka medyczna MBR (Medical Beauty Research) proponuje kosmetyki pielęgnacyjne, które wspomagają metody oraz efekty medycyny estetycznej i plastycznej w fazie przed- i pooperacyjnej. Preparaty te zawierają najlepsze i najnowocześniejsze substancje aktywne, czynne biologicznie, w maksymalnym stężeniu (niemiecki certyfikat jakości TÜV), dużo wyższym niż w standardowych kosmetykach.
Produkty MBR to profesjonalna i zaawansowana pielęgnacja, stanowiąca doskonałą alternatywę dla osób, które chcą uniknąć ingerencji igły lub skalpela.