OXYINSTA

OxyInsta wykorzystuje cztery technologie i zapewnia natychmiastowe dotlenienie skóry, działa przeciwzmarszczkowo, liftingująco i kojąco. Rozwiązuje problem starzenia się skóry poprzez oddziaływanie na naskórek, skórę właściwą, mięśnie i powięź.

Urządzenie łączy koncepcję pistoletu do masażu powięzi z dodatkowymi funkcjami, które intensyfikują efekty. Umożliwia zastosowanie poszczególnych energii jednocześnie daje spektakularne rezultaty.

Prądy EMS - zwiększa penetrację i skuteczność działania aktywnych składników, które docierają do głębokich warstw skóry. Jest skuteczną metodą przeciwzmarszczkową i poprawiającą jędrność skóry.

Termoterapia - podczas zabiegu temperatura dochodzi do 40 °C. Terapia termiczna zwiększa efektywność elektroporacji i polepsza penetrację aktywnych składników. Zabieg działa drenażowo, oczyszczająco i usprawnia metabolizm komórkowy. Podczas termoterapii dochodzi do przekrwienia tkanek, zwiększa się także ich resorpcja i trofika skóry.

Krioterapia - w trakcie terapii zimnem najniższa temperatura dochodzi do - 15 °C. Krioterapia działa łagodząco, ujędrniająco i wspomaga restrukturyzację kolagenu. Stosowana z elektroporacją potęguję jej działanie.

Air boxingu/ Air gun - pulsujący, rytmiczny masaż wykorzystujący ciśnienie dodatnie, w zależności od ustawień może działać drenażowo i dotleniająco lub zapewnić efekt masażu powięziowego. Zabieg przyspiesza krążenie krwi, polepsza retencję wody i napięcie skóry. Masaż powięziowy działa relaksująco na mięśnie, uwalnia je od napięć i spłyca zmarszczki. Zwiększa także sprężystość skóry i usuwa przykurcze. Jest wskazany w przypadku asymetrii i napięć mięśniowych.

Szok termiczny przy zmianie temperatur głowicy uelastycznia i wzmacnia naczynka, liftinguje tkanki redukując przy tym drógi podbródek i tzw.chomiki

Oxyinsta to zabieg nieinwazyjny, bankietowy który poprzez synergię działania sprawdzonych metod opóźnia procesy starzenia się skóry i działa odmładzająco.

  • działanie liftingujące
  • poprawa cyrkulacji krwi, zwiększenie dotlenienia i odżywienia
  • działanie detoksykujące i drenażowe
  • ogólna poprawa stanu skóry
  • rozjaśnienie
  • przyspieszenie metabolizmu
  • poprawa nawilżenia
  • wzmocnienie mięśni twarzy sprawia, że skóra jest lepiej napięta
  • odmłodzenie

W zabiegu zastosowana jest stymulacja komórkami maciarzystymi Curestem.
Innowacyjny preparat o szerokim spektrum działania, którego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Posiada 17 patentów międzynarodowych i 5 krajowych. Preparat oparty na pożywce kondycjonowanej ludzkimi komórkami z krwi pępowinowej.

Seria to 6-8 zabiegów, 2-3 razy w miesiącu lub jako zabieg jednorazowy przed „wielkim wyjściem”.