AUTORSKI MASAŻ DRENUJĄCY

Masaż autorski to naprzemian delikatny i głęboki wolny ruch, który nieprzerwanie płynie po Twojej skórze...

Ten otulający dotyk ma swój początek ale wydaje się jakby nie miał końca... to dotyk całą powierzchnią dłoni, przedramieniem i palcami w którym jedna technika przenika drugą nie tracąc przez ten cały czas kontaktu z Twoją skórą. Płynne przemieszczanie się po ramionach, karku, dekolcie, szyi i twarzy zapewnia aksamitny krem do masażu Yonelle lub Décaar, który daje uczucie komfortu. SERCEM MASAŻU JEST DRENAŻ

Asynchroniczne i asymetryczne ruchy wykonywane w wolnym tempie dają odprężenie i reset systemu nerwowego, są wręcz idealne dla osób zestresowanych, pobudzonych, żyjących w ciągłym biegu. 

Techniki powięziowe oraz anatomii palpacyjnej modelują Twoje tkanki abyś mogła odzyskać młode spojrzenie i gładkie czoło. Zdefiniują również na nowo linię żuchwy i wyrzeźbią Twoje policzki.

Akupresura biologicznie aktywnych punktów twarzy i głowy uwolni przepływ energii życiowej Qi i przywróci równowagę.

Ten rodzaj masażu przynosi korzyści przy napiętych mięśniach, obrzękach ale też sprawdzi się przy skórach wrażliwych.

Masaż autorski nie jest gotowym schematem dla wszystkich identycznym, to procedura ewoluująca w zależności od możliwości i potrzeb Twoich tkanek.

Ten rodzaj masażu polecam wszystkim, którzy potrzebują skupienia szczególnej uwagi na okolicy oczu i czoła, oraz relaksu na najwyższym poziomie.