AUTORSKI LIFTING  KAMIENIAMI

Nezwykle relaksująca autorska procedura masażu- Litoterapii twarzy kamieniami szlachetnymi oraz uzdrawiającymi pałeczkami Oshin Bian, która rozpoczyna się aromaterapeutycznym masażem brzucha.

Starosłowiański masaż brzucha  likwiduje napięcie powieziowej taśmy anatomicznej przedniej, która ma duży wpływ na wygląd owalu twarzy.

Od tysięcy lat kamienie szlachetne i kryształy używane były w celach leczniczych. Sekret ich działania tkwi w wibracji jaką wydzielają. Oddziałuje ona na nasze pole energetyczne skutecznie eliminując rózne dolegliwości.
Energetyczna moc kamieni naturalnych działa na zasadzie rezonansu za sprawą występujących w nich biopierwiastków, które wchodzą w skład związków chemicznych znajdujących się w organizmie człowieka. W zależności od energii jaką posiada dany kamień i jego wibracji może uzupełniać energię - jeśli czujemy jej brak, ale również pobierać jej nadmiar uspokajając i wyciszając. Według medycyny wschodniej, możemy mówić o zdrowiu kiedy energia swobodnie krąży w ciele człowieka. Choroba zaś to brak energii, bądź jej nieprawidłowe krążenie spowodowane blokadami. Kamienie harmonizują, przywracają równowagę organizmowi oraz prawidłowe krążenie energii w naszych tkankach.
Masaż kamieniami oczyszcza i drenuje tkanki, oraz w naturalny sposób dodaje energii zmęczonej skórze.

Różowy kwarc- kamień miłości. Łagodzi niepokój wewnętrzny, stres, nerwowość.

Ametyst - kamień harmonii i relaksu. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów.
Kamienne Pałeczki Oshin Bian- pochodzą z Chin gdzie od starożytności stosowane są do uzdrawiania. Kamień pocierając o ciało wytwarza ultradźwiękowy impuls przenikający w głąb tkanek dzięki czemu poprawia mikrokrążenie i usuwa toksyny z organizmu. W efekcie odmładza oraz rewitalizuje tkanki na poziomie komórkowym.
Zielony jadeit - jego energia przywraca skórze witalność. Odmładza, wygładza, odżywia szarą i zmęczoną cerę. Maska z zimnych jadeitowych kamieni poprawia krążenie krwi i przepływ limfy, zmniejsza się opuchlizna, zwężają ujścia gruczołów łojowych. ...