YONELLE

YONELLE to polska marka wyspecjalizowana w odmładzaniu skóry. Innowacyjne zabiegi i kosmeceutyki do pielęgnacji twarzy Yonelle MEDESTHETIC tworzone są w oparciu o koncepcję SKIN PENETRATION REVOLUTION™. Ponadprzeciętna skuteczność osiągana jest dzięki poprawie wnikania substancji aktywnych w głąb skóry metodami biologicznymi, chemicznymi i fizykalnymi działającymi synergistycznie. Nowatorskie kosmeceutyki są dermozgodne i zawierają terapeutyczne dawki substancji aktywnych.

Zabieg YONELLE MEDESTHETIC z kategorii: PREMIUM. Superintensywny zabieg silnie liftingujący i ujędrniający cerę dojrzałą. Nowatorski, wielofazowy zabieg z retinolem infuzyjnym. Zapewnia absolutnie spektakularny efekt odmłodzenia wyglądu skóry dojrzałej! Silnie liftinguje, ujędrnia, wygładza, redukuje widoczność zmarszczek. Cera staje się doskonale napięta, młodzieńczo sprężysta, zachwycająco gładka, nawilżona, rozjaśniona.

Zabiegi specjalistyczne na twarz, szyję i dekolt pomagające eliminować najczęściej spotykane problemy ze skórą.
Skutecznie łagodzą nieoożądane obiawy, dają skórze to czego jej brakuje (PRO), i usuwając to co zbędne (CONTRA). poprawiają stan skóry i jej estetykę. Zapewniają natychmoastowe poczucie komfortu.PRO- VITAL - intensywne nawilżenie odwodnionej skóry.
CONTRA- DRY - odżywczy do skóry suchej
CONTRA- WRINKLE - intensywnie przeciwzmarszczkowy
CONTRA- AGE - przciwstarzeniowy dla skóry mieszanej
PRO- LIFT - zabieg bankietowy poprawiający jędrność
CONTRA- REDNESS - zabieg regenerujący, obkurczający naczynka
CONTRA- SEBUM - zabieg przeciwłojotokowy, do skóry mieszanej tłustej i grubej
PRO- PERFECTION CBD - skóra mieszana z niedoskonałościami